Motokáry Dlhá

kategória: Adrenalínové atrakcie
obec: Dlhá, okres Trnava, Trnavský kraj, SK
vstupné: 10 €, 20 €, 30 €

Popis:

Neďaleko Trnavy pri obci Dlhá sa nachádza profesionálny motokárový areál, ktorý poskytuje svojim návštevníkom certifikovaný okruh v dĺžke 1100m, špičkové motokáry a jedinečnú atmosféru. Tento okruh majú k dispozícií aj pre motorkárov. Na stránke v časti aktuality zverejňujú, a pravidelne dopĺňajú dni a časy pre voľné jazdy na vlastných motocykloch. Pred absolvovaním voľných jázd musí každý účastník absolvovať povinné zaškolenie u inštruktora voľných jázd, ktoré bude vždy 15 min. pred celou hodinou a podpísať vyhlásenie o účasti na voľných jazdách. Inštruktor účastníkov následne rozdelí do skupín po max. 20 motoriek. Podmienkou jazdy je tiež meranie hluku motorky. Meranie absolvuje každý stroj pred vstupom na dráhu. Je potrebné mať sériový výfuk a neprekračovať hodnoty 100 dcb pri plnom plyne. Cena požičovne na 10min. sa pohybuje od 10€ po 14€. Pri použití dráhy vlastným strojom je to od 20€ po 30€ vzhľadom na to, či si zakúpite celodenný lístok alebo len poldňový.

Ak sa ti náš projekt páči, podpor nás a kúp nám kávičku :)

Informácie
Používame cookies, prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Portál KamNaMotorke.sk vznikol v roku 2020 a ponúka návštevníkom tipy na výlety na motorke a informácie o udalostiach spojenými s moto životom na Slovensku.

Aj pomocou Vás, neustále vylepšujeme portál a rozširujeme našu databázu a podporujeme tak slovenskú moto komunitu. Ďakujeme!

© Kam na motorke.sk - portál o cestovaní a udalostiach pre motorkárov - všetky práva vyhradené
Sledujte nás na:
Facebook
FB skupina
Discord
Instagram