Drevený kruhový labyrint

kategória: Iné atrakcie
adresa: Liptovský Mikuláš 584
obec: Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj, SK
vstupné: 6€

Popis:

Máme pre vás krátky výlet na Liptove. Unikátny drevený kruhový labyrint pri Liptovskej Mare sa nachádza cca 1 km od aquaparku Tatralandia a 4 km od mesta Liptovský Mikuláš. Pôvodne slúžil ako filmová kulisa v seriáli japonsko-americkej produkcie a vďaka svojim úctyhodným rozmerom 3000 m² a s priemerom 56 m čaká na zápis do Guinnesovej knihy rekordov ako najväčší labyrint na svete. V strede bludiska je dvojposchodová vežička s výhľadom na Liptovskú Maru a okolité hory.  A okrem iného je to aj skvelý orientačný bod, z ktorého si viete naplánovať cestu von.Parkovať sa dá priamo pred zábavným parkom. Ak sa nachádzate v Tatralandii, tak to je naozaj kúsok a za menej ako 10 minút tu prídete aj po svojich.

Otvorené majú denne od 10:00 do 20:00 a okrem bludiska tu nájdete požičovňu off-road buggy vozidiel a jazdu na monster trucku, nafukovaciu prekážkovú dráhu a malú kaviareň s dobrotami ako wafle, palacinky a choco-kebab.

Ak sa ti náš projekt páči, podpor nás a kúp nám kávičku :)

Informácie
Používame cookies, prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Portál KamNaMotorke.sk vznikol v roku 2020 a ponúka návštevníkom tipy na výlety na motorke a informácie o udalostiach spojenými s moto životom na Slovensku.

Aj pomocou Vás, neustále vylepšujeme portál a rozširujeme našu databázu a podporujeme tak slovenskú moto komunitu. Ďakujeme!

© Kam na motorke.sk - portál o cestovaní a udalostiach pre motorkárov - všetky práva vyhradené
Sledujte nás na:
Facebook
FB skupina
Instagram