výstava MOTOCYKEL 2024

kategória: Ostatné
začiatok: 07.03.2024 od 12:00
koniec: 10.03.2024 do 15:00
adresa: Viedenská cesta 3, Bratislava
obec: Bratislava, okres Bratislava I, Bratislavský kraj, SK
usporiadateľ: Incheba, a.s.

Popis:

Medzinárodná výstava MOTOCYKEL prináša do hlavného mesta nablýskané novinky zo sveta motošportu. Motorky všetkých druhov, trojkolky, štvorkolky a skútre, ale aj motopríslušenstvo – oblečenie, obuv a služby pre motocyklistov; výnimočné kaskadérske šou, najúspešnejší jazdci, testovanie elektrobicyklov, ukážky bezpečnej jazdy, autogramiády, rockové koncerty, jedinečná prehliadka tuningu a motoriek stavaných na zákazku v sekcii Customs of Slovakia nenechajú chladným ani jedného fanúšika strojov na jednej stope.

V porovnaní s vlaňajšou výstavou, ktorá prekonala očakávania, bude tohtoročný Motocykel ešte väčší a bohatší, a to nielen počtom zastúpených značiek, ale aj rozsahom.

Pod jednou strechou na výstave nájdete motocykle:
Aprilia, Benelli, Bimota, BMW, Brixton, Brough Superior, BRP, CAN AM, CF Moto, Ducati, Harley Davidson, Honda, Husquarna, JAWA, Kawasaki, Keeway, Kove, KTM, Kymco, Lambretta, Linhai, Loncin, Moto Guzzi, Moto Morini, Piaggo, Seagwai, Super Socco, Suzuki, SYM, TGB, Triumph, UM, Vespa, Vmoto, Voge, Yamaha a Zontes. 

Neodmysliteľnou súčasťou výstavy bude aj sekcia Customs of Slovakia, ktorá tento rok na Motocykel prichádza v plnom formáte

Ak sa ti náš projekt páči, podpor nás a kúp nám kávičku :)

Informácie
Používame cookies, prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Portál KamNaMotorke.sk vznikol v roku 2020 a ponúka návštevníkom tipy na výlety na motorke a informácie o udalostiach spojenými s moto životom na Slovensku.

Aj pomocou Vás, neustále vylepšujeme portál a rozširujeme našu databázu a podporujeme tak slovenskú moto komunitu. Ďakujeme!

© Kam na motorke.sk - portál o cestovaní a udalostiach pre motorkárov - všetky práva vyhradené
Sledujte nás na:
Facebook
FB skupina
Discord
Instagram