Prvé stretnutie trojkoliek na Slovensku

kategória: Motozraz
začiatok: 19.07.2024 od 15:00
koniec: 21.07.2024 do 12:00
adresa: Penzión Gajúz
obec: Oščadnica, okres Čadca, Žilinský kraj, SK
usporiadateľ: NGO KOBLOS o.z.

Popis:

Srdečne Vás pozývame na PRVÉ stretnutie trojkoliek na Slovensku, ktoré sa bude konať od 19. do 21. júla v malebnej obci Oščadnica, kde nás privíta útulný penzión Gajúz (samozrejme sú vítané aj motorky). V penzióne je možnosť ubytovania, ale pre milovníkov kempovania a stanovania je pripravená aj takáto možnosť.


Pridajte sa k nám na víkend plný zábavy, spoznávania nových priateľov a samozrejme, vášne k trojkolkám! Nechajte sa uniesť atmosférou dobrodružstva a zdieľajte svoje príbehy a skúsenosti s ostatnými nadšencami.
Zaznamenajte si dátum, pripravte svoje trojkolky či motorky a príďte sa s nami podeliť o jedinečný zážitok! Tešíme sa na Vás v penzióne Gajúz, kde na Vás čaká nezabudnuteľný víkend plný pohody, spoločných výjazdov a priateľského ducha.

Ak sa ti náš projekt páči, podpor nás a kúp nám kávičku :)

Informácie
Používame cookies, prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Portál KamNaMotorke.sk vznikol v roku 2020 a ponúka návštevníkom tipy na výlety na motorke a informácie o udalostiach spojenými s moto životom na Slovensku.

Aj pomocou Vás, neustále vylepšujeme portál a rozširujeme našu databázu a podporujeme tak slovenskú moto komunitu. Ďakujeme!

© Kam na motorke.sk - portál o cestovaní a udalostiach pre motorkárov - všetky práva vyhradené
Sledujte nás na:
Facebook
FB skupina
Discord
Instagram