Moto rock nights XXII 2024

kategória: Motozraz
začiatok: 19.07.2024 od 15:00
koniec: 21.07.2024 do 12:00
adresa: Autocamping Trencin na Ostrove
obec: Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj, SK
usporiadateľ: Black Kings Chopper Club

Popis:

Už po 22krát Vás pozývame na náš zraz MOTO ROCK NIGHTS, ktorý sa bude konať 19. až 21. júla v priestoroch ATC v Trenčíne. Predstavia sa revivalové kapely QUO MACHINE, FAZA, PETRICHOR a P.L.E.J. . Pripravené sú sútaže, tombola, JAZDA KRÁĽOV. Zapojiť sa môžete aj do sútaže o najlepšieho strelca na hokejovú bránku. Tak ako býva dobrým zvykom, zoberte si so sebou dáždniky   . Tešíme sa na Vás!


We have been inviting you to MOTO ROCK NIGHTS for the 22nd time, which will be held on July 19-21 at ATC in Trencin. Revival bands QUO MACHINE, FAZA, PETRICHOR and P.L.E.J., will present themselves. There will be competitions, raffle, RIDE OF KINGS. You can also participate in the competition for the best hockey goal scorer. As usual, take umbrellas with you   . We are looking forward to you!


Zum 22. mal laden wir Sie zu den MOTO ROCK NIGHTS ein, die vom 19. bis 21. Juli im ATC in Trencin stattfinden. Die Revival-Bands QUO MACHINE, FAZA, PETRICHOR und P.L.E.J. werden sich vorstellen. Es wird Wettbewerbe, Tombola und RIDE OF KINGS geben. Sie können auch am Wettbewerb um den besten Eishockey-Torschützen teilnehmen. Wie üblich Regenschirme mitnehmen   . Wir freuen uns auf Sie! 

Ak sa ti náš projekt páči, podpor nás a kúp nám kávičku :)

Informácie
Používame cookies, prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Portál KamNaMotorke.sk vznikol v roku 2020 a ponúka návštevníkom tipy na výlety na motorke a informácie o udalostiach spojenými s moto životom na Slovensku.

Aj pomocou Vás, neustále vylepšujeme portál a rozširujeme našu databázu a podporujeme tak slovenskú moto komunitu. Ďakujeme!

© Kam na motorke.sk - portál o cestovaní a udalostiach pre motorkárov - všetky práva vyhradené
Sledujte nás na:
Facebook
FB skupina
Discord
Instagram